E4 divīzija - Nameja Kausa izcīņa - 1/4fināli

Kristaps Mozgirs | entuziasti.com 20.02.2024
E4 divīzija - Nameja Kausa izcīņa - 1/4fināli

E4 divīzija - 9 komandas, 8 biļetes uz Nameja Kausa izcīņu. Intriga par 6-9 vietas sadalījumu ieilga pat līdz pēdējam 3 spēlēm, taču Pilsētas Leģendu vairāku sezonu uzvaras gājiens apstājās šeit, noslēdzot regulāro sezonu 9.vietā.

Pirmās četras vietas šķir vien tikai 4 punkti un medaļas pienāksies Ice Wolves E4, Santeko un Tukuma Brāļu komandām, attiecīgi - zelts, sudrabs un bronza.

PTA vs RSU
E4 playoff pāru apskatu sāksim ar komandu, kas kopā spēlē jau vairāk kā 13 gadus - HK PTA. Lai arī sezonu pabeiguši ārpus medaļām, viņu līderis Aleksis Kristiņš ir bijis laukumā katru sezonas spēli, kopā gūstot 17G un 8A savai komandai, nodrošinot sev arī regulārās sezonas MVP un Snaipera titulu.
PTA pretinieki būs RSU - regulārajā sezonā izrādījuši pietiekami līdzīgu sniegumu, jo abās tikšanās reizēs pamatlaiki noslēdzās neizšķirti.
Pirmā PTA un RSU tikšanās būs jau šovakar(20.febr), atklājot E4 Nameja Kausa izcīņu - tiešraidē pie mikrofona ledus aktivitātes apstāstīs Jānis Puriņš. - https://youtu.be/NaqdMbmlepo

Santeko vs Garkalnes Patrioti 2
21. Februāra vakarā SANTEKO, komanda, kas lielāko sezonas daļu bija līderu godā, uzsāks izslēgšanas spēles līdz 3 uzvarām pret jaundibināto Garkalnes Patrioti 2 komandu. Lai arī sezonā Santeko savākuši divreiz vairāk punktu, nekā Garkalnes Patrioti 2, pirmajā tikšanās reizē Garkalne spēja izlīdzināties no 0:2 un atbildes spēlē februāra sākumā uzvarēt ar 3:1.
Šai pārī cīņasspars netrūks. 

Pirmo šīs komandas tikšanos komentēs Eduards Savickis un Ritvars Zēbergs-Lejnieks. Tiešraide - kā jau parasti - OlyBet EHL Tiešraižu kanālā.

Ice Wolves E4 vs Pafbet
25. Februārī Ice Wolves E4 komanda aizstāvēs savu regulārās sezonas titulu, uzsākot playoff pret Pafbet komandu. Arī šeit - pirmā tikšanās 27.septembrī noritēja par labu līderiem noslēdzot spēli ar 3:0 par labu Ice Wolves, taču atbildes spēlē Pafbet divreiz spēja atspēlēties no iedzinējiem un panākt papildlaika uzvaru, iegūstot 13% no sezonas punktiem tieši no līderiem. Pafbet komandai šī ir atgriešanās OlyBet Entuziastu Hokeja līgā pēc 4 sezonu pauzes.

Tukuma Brāļi vs Mego E4
Kā ceturtais pāris ir trešās un sestās vietas ieguvēji - Tukuma Brāļi un Mego E4. Tukuma Brāļus varētu saukt kā vienu no pieredzējušākajām E4 komandām, nevienu gadu neizpaliekot bez medaļām, taču Mego E4 ir komanda, kas vēl septembrī un oktobrī meklēja jaunus spēlētājus, kas būtu gatavi pievienoties komandai. Mego ar pretinieku ir paveicies vismazāk - jo tieši Tukuma Brāļi ir vienīgā komanda no visām 8, no kuras Mego nav ieguvuši nevienu punktu sezonas laikā. Nameja kausa izcīņa rādīs, vai Mego izdosies uzlauzt šo pretinieku.


CC8

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasGPP
Komanda HK PIEČUKI PCK618
Komanda HK MEŽOŅI MZO512
Komanda HK BRIEDIS BRD59
Komanda RADEX ĶENGARAGS II KN269
Komanda HK PANTHERS PTH69
Komanda HK VAIROGS VRG67
Komanda HK MEGO 2 MG264
Komanda HK LEDUS VEČI 2 LV260
   
   
SpēlētājiP
Spēlētājs Ričards Bezbailis Bezbailis10
Komanda HK PANTHERS Grabovskis8
Komanda HK PANTHERS Policans8
Komanda HK PIEČUKI Geks7
Komanda HK MEŽOŅI Zariņš7
Komanda HK BRIEDIS Rogovs7
Komanda HK PIEČUKI Pavlovičs6
Komanda HK VAIROGS Fomkins6
Komanda HK BRIEDIS Rācenājs6
@entuziasti
Fona attēlsFona attēls