Vai nu Playoff, vai arī sezonas beigas

Kristaps Mozgirs | entuziasti.com 27.02.2020
Vai nu Playoff, vai arī sezonas beigas

E4

4 divīzijas playoff priekšvakarā gaidāms holivudas cienīgs trilleris

Par vietu Playoff drošas var būt vien 5as komandas/ Rotas, RIX, Tukuma brāļi, Priedaine un Maddogs, tiesa ja trakie suņi zaudēs it kā nenozīmīgā sezonas noslēdzošajā mačā Priedainei, bet Ice Wolf atlikušajās spēlēs pret Priedaini un Tukuma brāļiem iegūs maksimālo skaitu punktu viņi var ne tikai iekļūt Playoff bet atņemt bronzu Maddogiem.

Bet, ja IceWolves abās spēlēs iegūs vienu vai mazāk punktus uz viņu vietu Playoff pretendēs Ledus Lāči, bet lai tas notiktu viņiem sezonas pēdējā spēlē jāņem maksimālais punktu skaits pret divīzijas pastarīšiem Privatbank!

Tikmēr austrumu konferencē iet vēl trakāk - droši par savu vietu ir tikai tukumnieki - Rotas/Meliorceltnieks un RIX lidotāji. BBR pēdējā spēlē izcīnija vienu punktu pret Ice Wolves un par savu bronzu un vietu playoff nu paliek trīcēdami un gaidīdami kā nospēlēs konkurenti. Un konkurentiem ir pavisam interesanti uzdevumi - Gaso pēdējā spēle ir pret Zvaigznēm - uzvara pamatlaikā viņiem garantē PLAYOFF un arī sudraba medāli atņemt RIX, jo pie vienāda punktu skaita savstārpējās spēlēs uzvaras dalītas uz pusēm, bet gāziniekiem +1 vārti. Bet - Zvaigznēm vienkārši ir jāuzvar, jo tikai uzvara pamatlaikā viņiem dos iespēju cīnīties playoff aiz borta atstājot Gaso, bet arī nemaz nav zvanīts - jo Ledus Lāči uzvarot Privatbank pamatlaikā var būt par 1 punktu tuvāk kārotajai vietai un tāpat melnākais no zirdziņiem ir IceWolves ar potenciāli iegūstamiem 6 punktiem, kas var izjaukt visiem plānus, kas vēl skatās uz vietām playoff. Bet nevaram aizmirst Cirkle K - kuriem bija laba iespēja spert platu soli pret garantētu vietu Playoff cīņā ar otriem divīzijas pastarīšiem HK Pīles, bet dažas sekundes tos sķīra no 3 punktiem, bet atskanot spēles gala signālam - vien punkts par neizšķirtu kontā. Vēl atlikusi cīņa pret Zvaigznēm, pēc tam, kad viņi būs izvillojušies ar Gaso. Ja Zvaigznes Gaso būs zaudējušas pamatlaikā, tad Zvaigznēm neko vairs nevajadzēs un arī Circkle K būs zaudējuši teorētiskas iespējas aizķerties. Ja Zvaigznes Gaso uzvar, tad Cirkulim jāuzvar Zvaigznes un jācer ka Ledus lāči un Ice Wolves paklups.

E5 divīzija

Atlikušas vēl 6 regulārās sezonas spēles, bet lai arī dažas no tām ir vien formalitāte, kā piemēram Negaiss2 tikšanās ar Detonatoru šovakar, kur Negaisam uzvarot pamatlaikā sezonā tiktu iekrāti 27 punkti, ar ko tik sabalansētā divīzijā kā 5ā nepietiek Playoff.

Tai pat laikā paralēli šovakar notiek arī spēle starp LnL un Briedi - kur likme ir pavisam cita, lai arī Briedis cerības uz playoff ar jau iekrātajiem 27 punktiem bagāžā ir zaudējis, ragaiņi noteikti lūkos sabojāt LnL zvaigzņotajiem jauniešiem viņu pēdējo cerību uz Playoff - jauniešiem nepieciešami 3 punkti, lai ar 32 punktiem ieņemtu 3o vietu un viņiem vēl viena spēle rezervē pret pastarīšiem Mammoths, lai pie maksimālā scenārija un 6 punktiem kabatā ieņemtu bronzas pjedestālu, jo pie vienāda punktu skaita ar White Wings tos no sudraba šķirtu par vieniem ielaistiem vārtiem vairāk savstarpējajās spēlēs, kas beigušās ar 3:2 un 1:3.

Savukārt Patrioti pēdējā spēlē izdarot visu un ar 3:2 uzvarot Steevice šobrīd ierindojas trešajā vietā un tur arī paliktu, ja LnL neiegūs vairāk kā 1 punktu no 6 iespējamajiem, bet šobrīd ceturtajā vietā konferencē bet 9. vietā kopvērtējumā un tieši aiz playoff atrodas Ķengarags, kuriem pirmkārt jau pie vienāda punktu skaita būs priekšrocība pret Patriotiem savstarpējo spēļu uzvaru rezultātā un otkārt ir viena spēle rezervē, tiesa pret nu jau neapstrīdamiem 5. divīzijas čempioniem - Arta Āboliem, uzdevums grūts, bet ne neizpildāms. Patriotiem līdz ar to sezona galā, lai gan tabula vēl ļauj gozēties godalgotā vietā.

Tas viss Rietumos, bet Austrumi ir parādījuši šosezon, ka ir pārāki - te arī ar 37 punktiem, kas Rietumos dotu zelta medāli Kreisajam Krastam jāpaliek ir ar koka rimbuli un ceturto vietu. RSU vēl cīnīsies ar Blackout, bet šī vairs tikai formāla cīņa, RSU paliek otrie jebkurā gadījumā un Blackout arī 3 punkti nedos neko vairāk kā minimālu gandarījumu beidzot sezonu ārpus izslēgšanas spēļu zonas. Bet intriga ar to nebeidzas - labu sezonu aizvadošais HK Steevice izlaida savu iespēju pret Patriotiem garantēt vietu playoff un pacīnīties par bronzu un tagad pēdējā regulārās sezonas mačā šo svētdien pret Mammoths ir jāiegūst vismaz viens punkts. Tad pie Ķengaraga uzvaras pār Āboliem abām komandām būs vienāds punktu skaits, savstarpējā spēle beigusies ar 1:1, bet ja vien Ķengarags neuzvar Ābolus ar vairāk kā 7 vārtu attiecību, tad gūto un zaudēto vārtu attiecība ir par labu Steevice komandai.
Ja Ķengarags uzvar Ābolus, bet L&L no 6 punktiem iegūst 3 , bet Steevice zaudē Mammoths - Steevice ar 32 punktiem paliek ārpus playoff jo pie vienāda punktu skaita ar L&L - tikai papildlaika uzvara savstarpējā spēlē dotu iespēju ieņemt pēdējo vietu vagonā uz Oskara kausu L&L jauniešiem.

Līdz ar to daudzām komandām sezona reducējusies līdz 1ai - GAME 7 spēlei vēl pirms playoff sākuma

E6


Katrai no playoff virpulī ierautajām komandām atlikusi viena, pēdējā, regulārās sezonas spēle, uz divām pēdējā playoff biļetēm ir trīs pretendenti - Haoss, Ledus Lāči un Varan - visiem pa 27p tabulā, un ko gan tas nozīmē pēdējajā spēļu kārtā ? Jau rītvakar , kalendāra Dievs kaut kad decembra sākumā ir parūpējies par mega intrigu - pēdējā regulārās sezonas spēlē tiekas Varan un Haoss ( @Kurbads 22:15 ), kurš gan būtu iedomājies, kaut vai janvārī, ka šai spēlei būs TĀDA vērtība un nozīme ? Tātad, kas tad tur īsti ir ar šo spēli ? Viss nav tik vienkārši, principā komanda kura uzvar šo spēli pamatlaikā nodrošina sev izslēgšanas spēles, ja Varan pie laba zvaigžņu stāvokļa varētu pietikt arī ar uzvaru papildlaikā (2p) (Pie nosacījuma ja Ledus Lāči uzvarēs Mežoņus) tad Haossam der tikai 3p kas dos viena punkta pārsvaru pār Zibeni, jo pie vienāda punktu skaita tabulā ar Zibeņiem, Haoss divu savstarpējo spēļu summā ir mīnusos... Ja Haoss izcīna uzvaru pamatlaikā tas nozīmē , ka Varan sezona ir baigusies un playoff biļetes izcīna arī Ledus Lāči, jo viņiem būs , pat zaudējuma gadījumā Mežoņiem, 27 punkti, tikpat cik Varan, bet savstarpējās spēlēs regulārajā sezonā Lāči spēja ar +3 vārtiem noslēgt savā labā!
Ja uzvarēs Varan un iegūs sev 3p kas kopsumā dos viņiem 30p tabulā - no playoff vilciena tiks izmests Haoss, ja vien Ledus Lāči uzvarēs Mežoņus pamatlaikā, tā, ka mēs teiktu, ka visām komandām iespēja iekļūt Playoff ir tieši - 50%! Mēs teiktu, ka tas ir Kossmoss...


E7

Šeit ir ne mazāķs kosmoss un rēķināšana, te gan komandām kas cīnās par playoff, un tādas ir piecas, ir atlikušas viena, neviena, divas vai pat trīs spēles! Tātad, par playoff rietumos cīnās -
Ice Wolves (34p) , Cargo serviss (31p) un Shamans (29p)!
Austrumos - Pagāni (31p) un Mammoths (30p)

Pagāniem atlikusi viena cīņa ar regulārās sezonas čempioniem - Pilsētas Leģendas, tiesa Leģendām šī spēle neizšķirs vairs neko, un abu komandu iepriekšājais duelis noslēdzās neizšķirti - 2:2, katrā gadījumā Pagāniem šos 3p vajag kā ēst - un pat pie uzvaras un 34p tabulā , vēl nekas nebūs garantēts! Turpat blakus tabulā atrodas Mammoths, kuriem līdz sezonas beigām ir atlikušas veselas trīs spēles kurās teorētiski var iegūt 9p un ar 39p Mammoths sev nodrošinātu izslēgšanas spēles, pat pabīdot Capitali uz wild card pozīciju un smagāku pretinieku playoff!

Bet īstā ballīte ir Rietumu konferencē, kā jau minējām , tur cīnās trīs komandas, un ko Tu neteiksi - visām trīs IR savstarpēji randiņi pēdējās regulārās sezonas spēlēs !!!

Ice Wolves atlikušajās divās spēlēs tiksies ar abiem tiešajiem konkurentiem - Shamans un Mammoths no Austrumiem! iespēja iegūt 6p un 40p tabulā

Cargo servisstiksies ar Shamans (!!!) un Oileri iespēja iegūt 6p un 37p tabulā

Shamans tiksies ar ABIEM (!!!) tiešajiem konkurentiem - Wolves un Cargo, iespēja iegūt 35p tabulā

Mammoths tiksies ar Ķengaragu un Urieksti - abiem neko vairs īsti nevajag un jau augstāk minētajiem Wolves!


Nu KĀ ??? Kā var sakrist šāds kalendārs regulārās sezonas beigās :))) ?
EJAM SPĒLES, NĒ NE SPĒLES - KAUJAS, SKATĪTIES KLĀTIENĒ!!!

CC8

Divīzijas rezultivitātes līderi

KomandasW
Komanda HK PILSĒTAS LEĢENDAS 2 PL20
Komanda HK LEDUS VEČI 2 LV20
Komanda HK PAGĀNI 2 PG20
Komanda HK REGRAND 2 RG20
Komanda HK L&L LK LLL0
Komanda HK VAIROGS 2 VG20
Komanda HK HOCKEY ARENA CC HAC0
Komanda HK ĶENGARAGS 3 ĶN30
Komanda HK PIEČUKI 2 PC20
Komanda HK FROZEN 2 FRZ0
SpēlētājiP
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Fona attēlsFona attēls